logo
Rachunek oszczędnościwo-rozliczeniowy DEBIUT

Jeżeli jesteś w wieku od 13 do 18 lat, możesz mieć własny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy DEBIUT! Poczuj się jak dorosły i sam zarządzaj swoim budżetem. W naszym Banku nic nie zapłacisz za prowadzenie konta i obsługę karty! Na ROR DEBIUT możesz otrzymać kieszonkowe, sam zapłacić za zakupy w sklepie i w internecie, a gotówkę wypłacić w bankomacie. Do własnej dyspozycji masz:

  •  nowoczesną kartę płatniczą z Twoim imieniem i nazwiskiem, działającą na całym świecie. Możesz nią płacić w sklepach i w internecie oraz korzystać bez opłat z ponad 5.000 wskazanych bankomatów w Polsce! Kartę otrzymasz za darmo i nie zapłacisz za jej obsługę!
  • swój bank w laptopie i smartfonie. Przez bankowość internetową KBS24 lub jej wersję mobilną mKBS, możesz sam zapłacić za płyty, gry czy bilety do kina, jak również wykonywać wiele innych płatności bez żadnych opłat (przelewy w systemie Elixir).
  • możliwość otrzymywania informacji sms–em. Wystarczy rzut oka i już wiesz co się dzieje z Twoją kasą na koncie! Za darmo!
  • lokaty internetowe o wyższym od standardowego oprocentowaniu – jeśli lubisz oszczędzać i zwiększać swój kapitał!

To wszystko specjalnie dla Ciebie - przyjdź do nas z Rodzicem lub Opiekunem - nie zapomnij swojego dokumentu tj. ważnej legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego lub paszportu.

Wygodny

Kredyt internetowy

Sprawdź

Kredyty na działalność gospodarczą i rolniczą

Wypełnij formularz

Sprawdź

Kredyt „Wakacyjny”

Na dowolny cel!

Sprawdź

Kredyt mieszkaniowo-

hipoteczny KBS

Promocja do

30.09.2018r

Sprawdź

Wręczenie nagród SKO

 

Sprawdź

801 151 101

Pomoc techniczna systemu KBS24:

tel: 12 428 62 00 lub 12 428 62 36

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pomoc techniczna systemu KBSNet:

tel: 12 428 62 00 lub 12 428 62 36

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.