logo
Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy DEBIUT

Jeżeli jesteś w wieku od 13 do 18 lat, możesz mieć własny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy DEBIUT! Poczuj się jak dorosły i sam zarządzaj swoim budżetem. W naszym Banku nic nie zapłacisz za prowadzenie konta i obsługę karty! Na ROR DEBIUT możesz otrzymać kieszonkowe, sam zapłacić za zakupy w sklepie i w internecie, a gotówkę wypłacić w bankomacie. Do własnej dyspozycji masz:

  • nowoczesną kartę płatniczą (Visa) z Twoim imieniem i nazwiskiem, działającą na całym świecie. Możesz nią płacić w sklepach i w internecie oraz korzystać bez opłat z ponad 5.000 wskazanych bankomatów w Polsce! Wydanie i obsługę karty płatniczej (Visa) otrzymasz za darmo!
  • swój bank w laptopie i smartfonie. Przez usługę bankowości elektronicznej (KBS24) lub jej wersję mobilną mKBS, możesz sam zapłacić za płyty, gry czy bilety do kina, jak również wykonywać wiele innych płatności bez żadnych opłat (polecenie przelewu w systemie Elixir).
  • możliwość otrzymywania informacji sms–em- powiadamianie SMS . Wystarczy rzut oka i już wiesz co się dzieje z Twoją kasą na koncie! Za darmo!
  • lokaty internetowe o wyższym od standardowego oprocentowaniu – jeśli lubisz oszczędzać i zwiększać swój kapitał!

To wszystko specjalnie dla Ciebie - przyjdź do nas z Rodzicem lub Opiekunem - nie zapomnij swojego dokumentu tj. ważnej legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego lub paszportu.

Wygodny

Kredyt internetowy

Sprawdź

Kredyty na działalność gospodarczą i rolniczą

Wypełnij formularz

Sprawdź

Kredyt

Raz, Dwa

Na dowolny cel!

Sprawdź

 

 

 

Sprawdź

Kredyt Mieszkaniowy

Szeroki

zakres

finanso-

wania

 

Sprawdź

Zastrzeż dokumenty

Sprawdź

801 151 101

Pomoc techniczna systemu KBS24:

tel: 12 428 62 00 lub 12 428 62 36

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pomoc techniczna systemu KBSNet:

tel: 12 428 62 00 lub 12 428 62 36

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.