logo
Apple Pay

Czym jest Apple Pay?
Apple Pay to łatwy i bezpieczny sposób płacenia w sklepach, apkach i internecie za pomocą iPhone’a, Apple Watch, iPada i Maca. Z Apple Pay szybko i bezpiecznie zapłacisz swoją kartą Visa KBS. Płatności są proste, a usługa działa z urządzeniami, których używasz na co dzień.Apple Pay Face ID Apple Watch

Korzystanie z Apple Pay?
Pierwszy krok to dodanie karty do Apple Pay. Aby korzystać na więcej niż jednym urządzeniu, należy dodać kartę do każdego z nich osobno. Jak dodać kartę?

iPhone: w aplikacji Wallet, dotknij znak „+” w prawym górnym rogu.

iPad: w Ustawieniach wybierz Wallet i Apple Pay, następnie wybierz Dodaj kartę.

Apple Watch: Otwórz aplikację Watch na iPhonie, przejdź do Wallet i Apple Pay, wybierz Dodaj kartę.

MacBook z czytnikiem Touch ID: otwórz Preferencje systemowe, wybierz Wallet i Apple Pay, a następnie wybierz opcję Dodaj kartę.

Aby dokończyć podaj imię i nazwisko, date ważności, kod CVV. Sprawdź, czy te informacje się zgadzają. Następnie przesłany zostanie sms weryfikujący kartę. Konieczna jest również akceptacja Regulaminu korzystania z Apple Pay.

Gdzie i jak mogę płacić z Apple Pay?
W sklepach stacjonarnych wyposażonych w terminale POS z technologią zbliżeniową. Aby zapłacić przy użyciu Face ID, kliknij dwukrotnie boczny przycisk, spójrz na ekran, a następnie zbliż iPhone’a do czytnika. Jeśli chcesz zapłacić przy użyciu Touch ID, zbliż iPhone’a do czytnika, trzymając palec na czujniku Touch ID. Płacąc zegarkiem Apple Watch, kliknij dwukrotnie boczny przycisk i zbliż Apple Watch do czytnika.
Aby za pomocą iPhone’a lub iPada zapłacić w aplikacji lub witrynie internetowej otwartej w przeglądarce Safari, wybierz Apple Pay na etapie finalizowania transakcji i dokonaj płatności, korzystając z Face ID lub Touch ID. 
Aby zapłacić w witrynie internetowej otwartej w Safari na Macu, wybierz Apple Pay i dokonaj płatności, korzystając z iPhone’a lub zegarka Apple Watch. Na MacBooku Pro i Air możesz płacić, używając Touch ID.

Podczas zakupów Apple Pay wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji. Pełny numer karty nigdy nie jest przechowywany w urządzeniu ani na serwerach Apple i nie może być udostępniany sprzedawcom. Apple Pay nie zachowuje danych o transakcjach, które dałoby się powiązać z Twoją tożsamością, zatem wszystkie zakupy są poufnie.

Lista urządzeń zgodnych z Apple Pay znajduje się tutaj.

Apple Pay Touch ID

Ile kart mogę mieć na moim urządzeniu?
W Apple Watch Series 3, iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus ta ilość to 12 kart. W starszych modelach można dodać 8 kart. Kartą domyślną będzie pierwsza dodana karta, ale zawsze możesz ją zmienić. Zarządzanie kartami jest inne w zależności od urządzenia.

Szczegóły usługi, wymogi techniczne i konfiguracje znajdują się tutaj.

Aplikacja Apple Wallet do pobrania:
Pobierz Aplikację Wallet z AppStore

Kredyt
Przyjazny
Promocja

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

ROR

Student

Standard

Promocja

 

Sprawdź
Sprawdź

Konkurs SKO 

 

Sprawdź

Kredyt

obrotowy

Rozwiń 
skutecznie 
Swoją 
Firmę

Sprawdź
Sprawdź

Zdalne
potwierdzanie
tożsamości

 

 

Sprawdź
Sprawdź

Zapytaj

o kredyt

 

Sprawdź

Kredyty na działalność gospodarczą i rolniczą

Wypełnij formularz

Sprawdź

Zastrzeż dokumenty

Sprawdź

801 151 101

Pomoc techniczna systemu KBS24:

tel: 12 428 62 00, 12 428 62 36

12 422 09 26, 12 422 82 45

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pomoc techniczna systemu KBSNet:

tel: 12 428 62 00, 12 428 62 36

12 422 09 26, 12 422 82 45

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.