logo
Apple Pay

Czym jest Apple Pay?
Apple Pay to łatwy i bezpieczny sposób płacenia w sklepach, apkach i internecie za pomocą iPhone’a, Apple Watch, iPada i Maca. Z Apple Pay szybko i bezpiecznie zapłacisz swoją kartą Visa KBS. Płatności są proste, a usługa działa z urządzeniami, których używasz na co dzień.Apple Pay Face ID Apple Watch

Korzystanie z Apple Pay?
Pierwszy krok to dodanie karty do Apple Pay. Aby korzystać na więcej niż jednym urządzeniu, należy dodać kartę do każdego z nich osobno. Jak dodać kartę?

iPhone: w aplikacji Wallet, dotknij znak „+” w prawym górnym rogu.

iPad: w Ustawieniach wybierz Wallet i Apple Pay, następnie wybierz Dodaj kartę.

Apple Watch: Otwórz aplikację Watch na iPhonie, przejdź do Wallet i Apple Pay, wybierz Dodaj kartę.

MacBook z czytnikiem Touch ID: otwórz Preferencje systemowe, wybierz Wallet i Apple Pay, a następnie wybierz opcję Dodaj kartę.

Aby dokończyć podaj imię i nazwisko, date ważności, kod CVV. Sprawdź, czy te informacje się zgadzają. Następnie przesłany zostanie sms weryfikujący kartę. Konieczna jest również akceptacja Regulaminu korzystania z Apple Pay.

Gdzie i jak mogę płacić z Apple Pay?
W sklepach stacjonarnych wyposażonych w terminale POS z technologią zbliżeniową. Aby zapłacić przy użyciu Face ID, kliknij dwukrotnie boczny przycisk, spójrz na ekran, a następnie zbliż iPhone’a do czytnika. Jeśli chcesz zapłacić przy użyciu Touch ID, zbliż iPhone’a do czytnika, trzymając palec na czujniku Touch ID. Płacąc zegarkiem Apple Watch, kliknij dwukrotnie boczny przycisk i zbliż Apple Watch do czytnika.
Aby za pomocą iPhone’a lub iPada zapłacić w aplikacji lub witrynie internetowej otwartej w przeglądarce Safari, wybierz Apple Pay na etapie finalizowania transakcji i dokonaj płatności, korzystając z Face ID lub Touch ID. 
Aby zapłacić w witrynie internetowej otwartej w Safari na Macu, wybierz Apple Pay i dokonaj płatności, korzystając z iPhone’a lub zegarka Apple Watch. Na MacBooku Pro i Air możesz płacić, używając Touch ID.

Podczas zakupów Apple Pay wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji. Pełny numer karty nigdy nie jest przechowywany w urządzeniu ani na serwerach Apple i nie może być udostępniany sprzedawcom. Apple Pay nie zachowuje danych o transakcjach, które dałoby się powiązać z Twoją tożsamością, zatem wszystkie zakupy są poufnie.

Lista urządzeń zgodnych z Apple Pay znajduje się tutaj.

Apple Pay Touch ID

Ile kart mogę mieć na moim urządzeniu?
W Apple Watch Series 3, iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus ta ilość to 12 kart. W starszych modelach można dodać 8 kart. Kartą domyślną będzie pierwsza dodana karta, ale zawsze możesz ją zmienić. Zarządzanie kartami jest inne w zależności od urządzenia.

Szczegóły usługi, wymogi techniczne i konfiguracje znajdują się tutaj.

Aplikacja Apple Wallet do pobrania:
Pobierz Aplikację Wallet z AppStore

Kredyt
Przyjazny
Promocja

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

ROR

Student

Standard

Promocja

 

Sprawdź
Sprawdź

Wyniki konkursu SKO 

 

Sprawdź

Kredyt

obrotowy

Rozwiń 
skutecznie 
Swoją 
Firmę

Sprawdź
Sprawdź

Zdalne
potwierdzanie
tożsamości

 

 

Sprawdź
Sprawdź

Zapytaj

o kredyt

 

Sprawdź

Kredyty na działalność gospodarczą i rolniczą

Wypełnij formularz

Sprawdź

Zastrzeż dokumenty

Sprawdź

801 151 101

Infolinia Krakowskiego Banku Spółdzielczego, w tym pomoc w obsłudze:

• bankowości internetowej KBS24, KBSNet i bankowości mobilnej mKBS

• obsłudze kart płatniczych KBS

tel.: 801 151 101, 12 428 62 00, 12 428 62 36

12 422 09 26, 12 422 82 45

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.