logo
ROR Student Standard w promocji

Jeśli ukończyłeś 18 lat i jesteś uczniem lub studentem, to w dowolnej placówce naszego Banku otworzysz ROR Student Standard. Za otwarcie rachunku i wydanie karty debetowej VISA nic nie zapłacisz, a dzięki promocji, która trwa do 31 grudnia 2023 roku, zyskujesz:

 • prowadzenie rachunku za 0 zł,
 • obsługę karty za 0 zł,
 • przelewy internetowe (w systemie Elixir) za 0 zł  na rachunek znajdujący się w innym banku.

Korzystasz z tych warunków od dnia podpisania umowy ROR Student Standard do dnia ukończenia 26 roku życia.


Co jeszcze Ciebie ucieszy?

Zamiast pamiętać o gotówce, masz swoją kartę VISA

 • jeśli wolisz tradycyjny sposób płacenia swoją kartą na zakupach w kraju i za granicą (również przez Internet), to masz ją wtedy przy sobie,
 • jeśli ważna jest dla ciebie swoboda i wolisz kartę zostawić w domu, to włóż ją do swojego „cyfrowego portfela” w telefonie: wybierz ten, który pasuje Tobie: Apple Pay, Google PayVisa Mobile,
 • a kiedy jesteś „w ruchu” i nawet telefon jest nieporęczny, to za zakupy zapłacisz smartwatchem (Apple Pay, Google Pay, FitBit Pay, Garmin Pay) – wybierz to, co będzie dla Ciebie najwygodniejsze,
 • wypłacisz pieniądze z konta w bankomatach  w kraju i za granicą – w tym bez opłat za transakcje w ponad 5.000 wskazanych bankomatów w Polsce – zobacz, gdzie są wygodne dla Ciebie lokalizacje.

Naszą aplikację mobilną mKBS znajdziesz w Apple Store i Google Play.

Jeśli wolisz używać komputera stacjonarnego lub notebooka, to zaloguj się na KBS24 i wykorzystaj naszą bankowość elektroniczną:

 • masz w niej tradycyjne usługi bankowe, 
 • wymienisz za jej pośrednictwem walutę w Kantorze Walutowym,
 • skorzystasz z mojeID, które pozwala na założenie profilu zaufanego.  

Oprocentowanie środków zgromadzonych na ROR Student Standard wynosi 0%.

Promocja dotyczy wniosków o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego Student Standard i udostępnienie usług dodatkowych (karta Visa, KBS24), złożonych w okresie od 01.04.2023 r. do 31.12.2023 r. i nie łączy się z innymi promocjami w Krakowskim Banku Spółdzielczym. Rachunek oraz usługi dodatkowe objęte są promocją od dnia podpisania umowy rachunku, umowy o karty i umowy o KBS24 do dnia ukończenia przez Posiadacza Rachunku 26 roku życia.
Uczestnikiem promocji może być osoba: w wieku od 18 do 26 lat będąca uczniem lub studentem, która w okresie od 01.01.2023 r. do dnia złożenia wniosku o otwarcie rachunku i udostępnienie usług dodatkowych nie była i nie jest posiadaczem lub współposiadaczem dowolnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, prowadzonego w Krakowskim Banku Spółdzielczym; w okresie od 01.04.2023 r. do 31.12.2023 r. złoży w dowolnej placówce Krakowskiego Banku Spółdzielczego wniosek o otwarcie rachunku i udostępnienie usług dodatkowych i w ciągu dwóch dni roboczych od dnia złożenia wniosku podpisze umowę rachunku, umowę o karty i umowę o KBS24.
W ramach promocji Krakowski Bank Spółdzielczy stosuje następujące stawki prowizji i opłat: 

 1. prowadzenie rachunku – 0 zł,
 2. obsługa karty debetowej (VISA STUDENT, VISA niespersonalizowana) – 0 zł,
 3. realizacja polecenia przelewu wykonywanego za pośrednictwem bankowości elektronicznej KBS24 w systemie Elixir na rachunek znajdujący się w innym banku – przelew zewnętrzny – 0 zł,
 4. pozostałe opłaty i prowizje naliczane są zgodnie z obowiązującą Taryfą prowizji i opłat Krakowskiego Banku Spółdzielczego dla klientów indywidualnych.

Po upływie okresu promocji rachunek, obsługa karty debetowej VISA oraz realizacja z rachunku polecenia przelewu wykonywanego za pośrednictwem bankowości elektronicznej KBS24 w systemie Elixir na rachunek znajdujący się w innym banku będą objęte opłatami i prowizjami, zgodnie z obowiązującą Taryfą prowizji i opłat Krakowskiego Banku Spółdzielczego dla klientów indywidualnych.
 

Sprawdź


Kredyt
Przyjazny
Promocja

Sprawdź
Sprawdź

ROR

Student

Standard

Promocja

 

Sprawdź

Kredyt
konsolidacyjny

Promocja

Sprawdź
Sprawdź

Kredyt

obrotowy

Rozwiń 
skutecznie 
Swoją 
Firmę

Sprawdź

Już w naszym Banku!

 

 

Sprawdź
Sprawdź

Zapytaj

o kredyt

 

Sprawdź

Kredyty na działalność gospodarczą i rolniczą

Wypełnij formularz

Sprawdź

Zastrzeż dokumenty

Sprawdź

801 151 101

Pomoc techniczna systemu KBS24:

tel: 12 428 62 00, 12 428 62 36

12 422 09 26, 12 422 82 45

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pomoc techniczna systemu KBSNet:

tel: 12 428 62 00, 12 428 62 36

12 422 09 26, 12 422 82 45

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.