logo
Bankowość internetowa KBS24

Płatności bez wychodzenia z domu? Teraz jest to możliwe dzięki usłudze bankowości elektronicznej (KBS24), która umożliwia przez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu z dowolnego miejsca na świecie na:

 • dokonywanie poleceń przelewów oraz poleceń przelewów wewnętrznych,
 • dokonywanie poleceń przelewów SEPA oraz poleceń przelewów w walucie obcej,
 • realizację przelewów natychmiastowych w systemie Express Elixir,
 • realizację szybkich przelewów BlueCash i Sorbnet2,
 • dokonywanie operacji wymiany walut w usłudze Kantor,
 • zakładanie, modyfikację i likwidację lokat,
 • tworzenie polecenia przelewu,
 • tworzenie polecenia przelewu z odroczonym terminem płatności,
 • tworzenie definicji polecenia przelewu (np. US i inne),
 • realizowanie zleceń stałych,
 • przeglądanie i drukowanie szczegółów płatności,
 • przeglądanie stanów i obrotów na rachunkach bankowych,
 • przeglądanie aktualnej tabeli kursów walut,
 • przeglądanie blokad środków na rachunku z tytułu transakcji kartami płatniczymi,
 • wyszukiwanie Urzędów Skarbowych,
 • możliwość zarządzania przez Użytkownika limitami kart debetowych,
 • założenie profilu zaufanego i korzystanie z usługi mojeID,
 • złożenie wniosku w ramach programu Rodzina 500+,
 • doładowanie kont telefonów komórkowych prepaid z rachunków prowadzonych w walucie PLN,
 • składanie wniosków udostępnionych w ramach usługi.

Szczegółowy zakres funkcjonalności zależy od rodzaju rachunku.

Pomoc techniczna systemu KBS24:tel: 12 428 62 00 lub 12 428 62 36 czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Płatności BlueCash.
System Płatności BlueCash umożliwia wykonywanie międzybankowych przelewów ekspresowych, które docierają niezwłocznie do odbiorcy. Tak szybkie przelewy są tylko możliwe pomiędzy bankami uczestnikami systemu BlueCash. W celu skorzystania z przelewu ekspresowego należy wybrać odpowiednią opcję w bankowości elektronicznej KBS24 (Szybki Przelew BlueCash jako typ przelewu), podać dane odbiorcy i gotowe. Funkcję podmiotu prowadzącego System płatności BlueCash, a także izby rozliczeniowej i agenta rozrachunkowego pełni uznana na rynku firma Autopay S.A.

Płatności przez Paybynet i Pay-by-link.
Od dnia 15.11.2018r. Krakowski Bank Spółdzielczy realizuje bezpieczne płatności internetowe Paybynet. Rozliczenie tych płatności gwarantuje Krajowa Izba Rozliczeniowa. Dzięki usłudze, za zakupy w sieci można zapłacić wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafiają z konta kupującego na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie widnieje komu, ile i za co przelewane są środki. Z Paybynet można zapłacić bezpiecznie nie tylko w e-sklepach. Korzystając z usług e-urzędu, można również wnosić opłaty administracyjne i skarbowe online. System płatności Paybynet działa w trybie ciągłym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
Działając we współpracy z Autopay S.A, od 21.10.2019 r. Bank  rozszerzył wygodne e-płatności o usługę Pay-by-link.  Obecnie klienci Banku mogą szybko i bezpiecznie zapłacić przelewami on-line za zakupy w e-sklepach oraz faktury masowych wystawców np. operatorów telekomunikacyjnych (Orange, Play, Plus, Netia), dostawców energii i gazu (Tauron, PGE, Enea, RWE, Energa, PGNiG) czy telewizji kablowych (UPC, Vectra, NC+). System płatności Pay-by-link, podobnie jak uruchomiony wcześniej w Banku Paybynet, działa w trybie ciągłym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
Krakowski Bank Spółdzielczy uruchomił możliwość opłacenia podatków za pomocą systemu szybkich płatności internetowych Paybynet. Rozliczenie dochodu na podstawie PIT-28, PIT-36, PIT-37, PIT-38 odbywa się on-line, bezpośrednio z poziomu portalu podatkowego „Twój e-PIT” (https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/). Wszystkie dane potrzebne do przelewu, w tym np. dane właściwego urzędu podatkowego i kwota dopłaty, prezentowane są automatycznie. Zlecenie transakcji w serwisie „Twój e-PIT” jest dużo prostsze i bezpieczniejsze niż zlecenie tradycyjnego przelewu podatkowego.

Bankowość mobilna mKBS.
Dzięki aplikacji na urządzenia mobilne możesz sprawdzić stan swojego konta, wykonać polecenie przelewu, ustanowić zlecenie stałe czy założyć lokatę, doładować telefon. Korzystanie z wersji mobilnej jest bezpłatne i będzie możliwe dla osób posiadających usługę bankowości elektronicznej (KBS24), po zainstalowaniu w telefonie aplikacji mKBS. Wyszukaj bezpłatną aplikacje mKBS w sklepie z aplikacjami, pobierz i zainstaluj, a następnie loguj się do bankowości mobilnej za pomocą tego samego loginu i hasła, którego używasz do usługi bankowości elektronicznej (KBS24). Sklep z aplikacjami należy wybrać w zależności od systemu operacyjnego zainstalowanego w smartfonie:- dla urządzeń działających pod kontrolą systemu Android aplikacja dostępna jest w sklepie Google Play a dla urządzeń w systemie iOS w sklepie App Store.

 

Kredyt
Przyjazny
Promocja

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

ROR

Student

Standard

Promocja

 

Sprawdź
Sprawdź

Konkurs SKO 

 

Sprawdź

Kredyt

obrotowy

Rozwiń 
skutecznie 
Swoją 
Firmę

Sprawdź
Sprawdź

Zdalne
potwierdzanie
tożsamości

 

 

Sprawdź
Sprawdź

Zapytaj

o kredyt

 

Sprawdź

Kredyty na działalność gospodarczą i rolniczą

Wypełnij formularz

Sprawdź

Zastrzeż dokumenty

Sprawdź

801 151 101

Pomoc techniczna systemu KBS24:

tel: 12 428 62 00, 12 428 62 36

12 422 09 26, 12 422 82 45

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pomoc techniczna systemu KBSNet:

tel: 12 428 62 00, 12 428 62 36

12 422 09 26, 12 422 82 45

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.