logo
Visa Mobile

Czym jest Visa Mobile
Visa Mobile, w skrócie VM, to szybkie, innowacyjne i bezpieczne płatności kartą za zakupy w Internecie. Nie trzeba znać i podawać numeru karty płatniczej. Wystarczy tylko Twój numer telefonu i hasło mobilne.

Gdzie zapłacę Visa Mobile
Visa Mobile możesz płacić za zakupy w wybranuch sklepach internetowych, które akceptują tę metodę płatności. Aktualna lista sklepów wraz z innymi przydatnymi informacjami o usłudze jest dostępna na stronie Visa - wystarczy kliknąć w ten link.

Wygoda i bezpieczeństwo
VM powstała, aby ułatwić klientom płacenie kartami Visa w Internecie. Jedyne co trzeba znać to numer telefonu i mobilne hasło do aplikacji Visa Mobile. To wszystko, nie ma potrzeby przepisywania kodów jednorazowych czy wpisywania numeru karty. 
Minimalna konieczna ilość kroków podczas transakcji to oszczędność czasu. Dodatkowo nie zostawiamy nigdzie danych naszej karty co podnosi bezpieczeństwo. Płatności VM są transakcjami kartowymi, w razie problemów klient ma prawo skorzystać z chargebacku (problem z przesyłką, wadliwy towar, brak wysyłki itd.) 

Jak korzystać
Wystarczy posiadać aktywną kartę Visa – np. wydaną przez Krakowski Bank Spółdzielczy oraz dysponować smartfonem kompatybilnym z aplikacją Visa Mobile. Kolejnym krokiem jest zarejestrowanie się i dodanie swojej karty płatniczej w usłudze VM – i gotowe, można już płacić w sieci tam, gdzie Visa Mobile została udostępniona. 

Na co zwracać uwagę
Rozwiązanie Visa Mobile jest usługą typu kliknij i zapłać (Click to Pay) - minimalizuje ilość koniecznych kroków podczas transakcji z zachowaniem bezpieczeństwa. Wykorzystuje ono standard EMV Secure Remote Commerce (SRC), który jest wzorcem dla płatności kartą w Internecie. Płacąc w sieci zawsze warto dokładnie weryfikować dane transakcji – w razie jakichkolwiek wątpliwości, podejrzeń że to nie my zleciliśmy określoną transakcję – można ją odrzucić w aplikacji VM.  

Kredyt
Przyjazny
Promocja

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

ROR

Student

Standard

Promocja

 

Sprawdź
Sprawdź

Konkurs SKO 

 

Sprawdź

Kredyt

obrotowy

Rozwiń 
skutecznie 
Swoją 
Firmę

Sprawdź
Sprawdź

Zdalne
potwierdzanie
tożsamości

 

 

Sprawdź
Sprawdź

Zapytaj

o kredyt

 

Sprawdź

Kredyty na działalność gospodarczą i rolniczą

Wypełnij formularz

Sprawdź

Zastrzeż dokumenty

Sprawdź

801 151 101

Pomoc techniczna systemu KBS24:

tel: 12 428 62 00, 12 428 62 36

12 422 09 26, 12 422 82 45

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pomoc techniczna systemu KBSNet:

tel: 12 428 62 00, 12 428 62 36

12 422 09 26, 12 422 82 45

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.