logo
Bezpieczeństwo

Szanowni Klienci!

W trosce o Państwa bezpieczeństwo podczas korzystania z usług bankowości elektronicznej, kart płatniczych oraz realizacji transakcji w Internecie zachęcamy do zapoznania się z poradami opracowanymi dla Państwa przez naszych Specjalistów ds. Cyberbezpieczeństwa w celu profilaktyki, wykrywania i wczesnego zapobiegania wyłudzeniom, oszustwom internetowym oraz wszelkim działaniom przestępczym występującym w sieci Internet, wymierzonym w naszych Klientów.

Stosowanie się do zawartych tutaj porad pomoże Państwu lepiej zabezpieczyć swoje konta bankowe, komputery i urządzenia mobilne przed często spotykanymi w sieci zagrożeniami. Dowiecie się w jaki sposób można rozpoznać potencjalne zagrożenie w Internecie zanim dojdzie do jego materializacji oraz jak należy reagować na podejrzane zdarzenia.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na zakładkę „Ostrzeżenia”, w której znajdziecie aktualne informacje o niedawno wykrytych, trwających w Polsce i na świecie działaniach przestępczych w Internecie, na które należy szczególnie uważać i być świadomym ich istnienia.

Krakowski Bank Spółdzielczy dokłada ze swojej strony wszelkich starań w zakresie odpowiedniego zabezpieczenia systemów bankowości elektronicznej, transakcji i kart płatniczych – Państwa natomiast prosimy o ostrożność i odpowiedzialne korzystanie z urządzeń mających dostęp do Internetu.

Zapraszamy do lektury sekcji Bezpieczeństwo oraz życzymy przyjemnego korzystania z naszych usług bankowości elektronicznej, kart płatniczych i płatności internetowych.

Krakowski Bank Spółdzielczy

 


Sprawdź


Kredyt
Przyjazny
Promocja

Sprawdź
Sprawdź

ROR

Student

Standard

Promocja

 

Sprawdź

Kredyt
konsolidacyjny

Promocja

Sprawdź
Sprawdź

Kredyt

obrotowy

Rozwiń 
skutecznie 
Swoją 
Firmę

Sprawdź

Już w naszym Banku!

 

 

Sprawdź
Sprawdź

Zapytaj

o kredyt

 

Sprawdź

Kredyty na działalność gospodarczą i rolniczą

Wypełnij formularz

Sprawdź

Zastrzeż dokumenty

Sprawdź

801 151 101

Pomoc techniczna systemu KBS24:

tel: 12 428 62 00, 12 428 62 36

12 422 09 26, 12 422 82 45

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pomoc techniczna systemu KBSNet:

tel: 12 428 62 00, 12 428 62 36

12 422 09 26, 12 422 82 45

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.