logo
Bezpieczeństwo

Szanowni Klienci!

W trosce o Państwa bezpieczeństwo podczas korzystania z usług bankowości elektronicznej, kart płatniczych oraz realizacji transakcji w Internecie zachęcamy do zapoznania się z poradami opracowanymi dla Państwa przez naszych Specjalistów ds. Cyberbezpieczeństwa w celu profilaktyki, wykrywania i wczesnego zapobiegania wyłudzeniom, oszustwom internetowym oraz wszelkim działaniom przestępczym występującym w sieci Internet, wymierzonym w naszych Klientów.

Stosowanie się do zawartych tutaj porad pomoże Państwu lepiej zabezpieczyć swoje konta bankowe, komputery i urządzenia mobilne przed często spotykanymi w sieci zagrożeniami. Dowiecie się w jaki sposób można rozpoznać potencjalne zagrożenie w Internecie zanim dojdzie do jego materializacji oraz jak należy reagować na podejrzane zdarzenia.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na zakładkę „Ostrzeżenia”, w której znajdziecie aktualne informacje o niedawno wykrytych, trwających w Polsce i na świecie działaniach przestępczych w Internecie, na które należy szczególnie uważać i być świadomym ich istnienia.

Krakowski Bank Spółdzielczy dokłada ze swojej strony wszelkich starań w zakresie odpowiedniego zabezpieczenia systemów bankowości elektronicznej, transakcji i kart płatniczych – Państwa natomiast prosimy o ostrożność i odpowiedzialne korzystanie z urządzeń mających dostęp do Internetu.

Zapraszamy do lektury sekcji Bezpieczeństwo oraz życzymy przyjemnego korzystania z naszych usług bankowości elektronicznej, kart płatniczych i płatności internetowych.

Krakowski Bank Spółdzielczy

 


Kredyt
Przyjazny
Promocja

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

ROR

Student

Standard

Promocja

 

Sprawdź
Sprawdź

Konkurs SKO 

 

Sprawdź

Kredyt

obrotowy

Rozwiń 
skutecznie 
Swoją 
Firmę

Sprawdź
Sprawdź

Zdalne
potwierdzanie
tożsamości

 

 

Sprawdź
Sprawdź

Zapytaj

o kredyt

 

Sprawdź

Kredyty na działalność gospodarczą i rolniczą

Wypełnij formularz

Sprawdź

Zastrzeż dokumenty

Sprawdź

801 151 101

Pomoc techniczna systemu KBS24:

tel: 12 428 62 00, 12 428 62 36

12 422 09 26, 12 422 82 45

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pomoc techniczna systemu KBSNet:

tel: 12 428 62 00, 12 428 62 36

12 422 09 26, 12 422 82 45

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.