logo
Kredyt Przyjazny w promocji

Skorzystaj z kredytu Przyjaznego w promocji. Możesz go otrzymać z niższym oprocentowaniem.

W Kredycie Przyjaznym w promocji:

  • Nie płacisz prowizji.
  • Możesz zyskać dodatkowo niższe oprocentowanie kredytu - jeśli planujesz lub zrobiłeś zakupy na wskazane przez nas cele (Ekologia, Komfort, Rekreacja) i spełnisz Warunki niższej ceny.
  • Przy okresie kredytowania do 3 lat masz do wyboru stałe lub zmienne oprocentowanie, a ze stałym oprocentowaniem masz pewność, że rata się nie zmieni.
  • Kredyt od 1.000 zł do 130.000  otrzymasz bez zabezpieczenia na maksymalnie 8 lat.
  • Przeznaczasz go na dowolne cele konsumpcyjne, możesz też spłacić nim swoje inne zobowiązania – zapytaj w placówce Banku, zobacz, gdzie są wygodne dla Ciebie lokalizacje.

Kalkulator kredytowy


Oprocentowanie zmienne: 0,0%
Prowizja: 0%
Rata: 0 zł
RRSO: 0 %

Oprocentowanie stałe: 0,0%
Prowizja: 0%
Rata: 0 zł
RRSO: 0 %

Wyliczenia dokonane za pomocą powyższego kalkulatora mają charakter orientacyjny i należy traktować je jako szacunkowe. Uzyskane wyniki nie stanowią oferty Banku w myśl przepisów prawa. Udzielenie kredytu zależy od pozytywnej oceny zdolności kredytowej Klienta. Szczegółowych informacji o kredycie udzielają pracownicy Krakowskiego Banku Spółdzielczego.

Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zamierzających uzyskać Kredyt na cele niezwiązane z działalnością gospodarczą lub zawodową (Uczestnicy Promocji).

Przedmiotem promocji jest: nabycie przez Uczestnika Promocji prawa do niższej marży Kredytu (w przypadku wyboru oprocentowania zmiennego) lub niższej wysokości oprocentowania stałego w stosunku do stawek standardowych stosowanych w odniesieniu do Klientów nie korzystających z Promocji. Ponadto, w przypadku jeśli środki z Kredytu zostaną wydatkowane na wskazane przez nas cele (Ekologia, Komfort, Rekreacja) wówczas wysokość marży Kredytu w przypadku wyboru oprocentowania zmiennego lub wysokość oprocentowania w przypadku wyboru oprocentowania stałego zostaną dodatkowo obniżone.

Promocja jest dostępna dla wszystkich Uczestników Promocji, którzy w dowolnej placówce Banku złożą wniosek o udzielenie Kredytu ze wszystkimi wymaganymi przez Bank dokumentami w terminie od dnia od dnia 08 stycznia 2024 r. do dnia 30 czerwca 2024 r.
Regulamin promocji dostępny jest w placówkach KBS.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny.

Kredyt
Przyjazny
Promocja

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

ROR

Student

Standard

Promocja

 

Sprawdź
Sprawdź

Wyniki konkursu SKO 

 

Sprawdź

Kredyt

obrotowy

Rozwiń 
skutecznie 
Swoją 
Firmę

Sprawdź
Sprawdź

Zdalne
potwierdzanie
tożsamości

 

 

Sprawdź
Sprawdź

Zapytaj

o kredyt

 

Sprawdź

Kredyty na działalność gospodarczą i rolniczą

Wypełnij formularz

Sprawdź

Zastrzeż dokumenty

Sprawdź

801 151 101

Infolinia Krakowskiego Banku Spółdzielczego, w tym pomoc w obsłudze:

• bankowości internetowej KBS24, KBSNet i bankowości mobilnej mKBS

• obsłudze kart płatniczych KBS

tel.: 801 151 101, 12 428 62 00, 12 428 62 36

12 422 09 26, 12 422 82 45

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.