logo
Uroczyste otwarcie Filii Banku w Bukowsku

Podczas kameralnej uroczystości oficjalnie otwarto Filię Krakowskiego Banku Spółdzielczego w Bukowsku. Zaproszeni zostali przedstawiciele samorządu Gmin Bukowsko i Besko, Powiatu Sanockiego oraz Województwa Podkarpackiego. Spotkanie z władzami Banku było okazją do wymiany poglądów nad rolą banków w życiu społeczności lokalnych.

Krakowski Bank Spółdzielczy uruchomił Filię w Bukowsku 12 grudnia ubiegłego roku. Sieć obsługi klienta to obecnie ponad 60 placówek na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, opolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Uruchomienie nowej Filii to efekt doskonałej współpracy Banku z włodarzami Gminy Bukowsko na czele z Panem Wójtem Markiem Bańkowskim. Upór i determinacja Pana Wójta  poprzedzony pozytywną oceną potencjału Gminy spowodowały, że Zarząd Banku podjął decyzję o utworzeniu w Bukowsku Filii Oddziału Krosno, a zadanie to powierzył Ewie Zgłobickiej – Dyrektorowi Oddziału w Krośnie.

Widzimy potencjał lokalnego rynku i chcemy być na nim obecni. Blisko 125 lat tradycji Krakowskiego Banku Spółdzielczego i dotychczasowe nasze działania to potwierdzenie, że wiemy jak obchodzić się z pieniędzmi naszych klientów – dobro i bezpieczeństwo środków naszych klientów to priorytet. Jesteśmy do państwa dyspozycji i deklaruję, że dołożymy wszelkich starań by nasza współpraca była bardzo dobra i przyniosła efekty – powiedziała Ewa Zgłobicka Dyrektor Oddziału w Krośnie.
 


Obecny na uroczystym otwarciu Przewodniczący Rady Nadzorczej Krakowskiego Banku Spółdzielczego Piotr Skoczek wspominał burzliwą historię regionu i jego fenomen wciąż odradzającego się miejsca. Mieszkańcy mają szczególny dar wychodzenia z życiowych trudności. Bardzo mi miło, że możemy otworzyć kolejną placówkę Banku i zapewnić dogodne warunki rozwoju mieszkańców, przedsiębiorców i rolników w gminie Bukowsko. Chciałem wszystkim bardzo podziękować za przyczynienie się do powstania naszej Filii – podziękował Piotr Skoczek Przewodniczący Rady Nadzorczej Krakowskiego Banku Spółdzielczego.

Jesteśmy dumni, że możemy tutaj działać. Dziękujemy, że zaprosiliście nas do współpracy. Nasz Bank stale się rozwija i staramy się zapewnić naszym klientom nowoczesną obsługę. Chcemy być blisko mieszkańców miejscowości w których działamy, angażować się w lokalne życie i wspierać lokalnych przedsiębiorców, pracodawców, tak aby pomagać w rozwoju – podkreślił Tomasz Styczyński Prezes Zarządu Krakowskiego Banku Spółdzielczego.
 


Jest mi bardzo miło i bardzo się cieszę, że nasze wspólne rozmowy przyniosły widoczny efekt i w naszej gminie znowu funkcjonuje bank. Cieszę się, że trafiliśmy na solidnego partnera, który relacyjnie podchodzi do potrzeb klientów. W gminie dla dobra mieszkańców i firm powinna działać placówka banku, to jest nasze wspólne dobro – powiedział Marek Bańkowski Wójt Gminy Bukowsko.
 


Dla mieszkańców gmin jedne z najważniejszych instytucji to szkoła, kościół i bank. Krakowski Bank Spółdzielczy to partner z najwyższej półki i daje mieszkańcom, rolnikom i firmom możliwości dodatkowego rozwoju oraz stworzenia nowych miejsc pracy. To również poczucie bezpieczeństwa i stabilności – zauważył Robert Pieszczoch Przewodniczący Rady Powiatu Sanockiego i zarazem Dyrektor Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.
 


Gdy usłyszałem, że w Bukowsku powstanie placówka banku byłem mocno zaskoczony. W dzisiejszych czasach większość banków dąży do obsługi klientów przez internet. Utworzenie Filii w Bukowsku to bardzo przyjazna decyzja dla klientów. Cieszę, się że w naszym województwie pojawił się tak poważny, spółdzielczy bank – powiedział Jerzy Borcz Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego.
 


Krakowski Bank Spółdzielczy jest instytucją, która rozumie i pomaga środowiskom lokalnym w których działa. Obsługa Jednostek Samorządu Terytorialnego to ważna część działalności Banku. To właśnie one, władze lokalne zapewniają, że regiony mają swój charakter i wyraz. Wspieramy lokalnych przedsiębiorców, pracodawców, tak aby pomagać w zrównoważonym rozwoju. Krakowski Bank Spółdzielczy angażuje się również w lokalne inicjatywy o charakterze społeczno-kulturalnym. Chcemy być blisko mieszkańców miejscowości w których działamy, angażować się w lokalne życie i wspierać je. Jako Bank o krakowskich korzeniach i 125-letniej tradycji działania wiemy co to tradycja, lokalna kultura i obyczaje.

Sprawdź


Kredyt
Przyjazny
Promocja

Sprawdź
Sprawdź

ROR

Student

Standard

Promocja

 

Sprawdź

Kredyt
konsolidacyjny

Promocja

Sprawdź
Sprawdź

Kredyt

obrotowy

Rozwiń 
skutecznie 
Swoją 
Firmę

Sprawdź

Już w naszym Banku!

 

 

Sprawdź
Sprawdź

Zapytaj

o kredyt

 

Sprawdź

Kredyty na działalność gospodarczą i rolniczą

Wypełnij formularz

Sprawdź

Zastrzeż dokumenty

Sprawdź

801 151 101

Pomoc techniczna systemu KBS24:

tel: 12 428 62 00, 12 428 62 36

12 422 09 26, 12 422 82 45

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pomoc techniczna systemu KBSNet:

tel: 12 428 62 00, 12 428 62 36

12 422 09 26, 12 422 82 45

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.