logo
Komunikat Krakowskiego Banku Spółdzielczego

W dniu 08.12.23 Rada Nadzorcza Krakowskiego Banku Spółdzielczego powołała Piotra Piłata, na stanowisko Wiceprezesa Zarządu KBS odpowiedzialnego za Pion Technologii i Operacji.
 

Piotr Piłat pełnił do tej pory funkcję Doradcy Zarządu w ramach której odpowiadał za rozpoznanie obszaru umów z systemami gwarancji kredytowych jak BGK (gwarancje de minimis, gwarancje BiznesMax), wykorzystanie środków europejskich na finansowanie lokalne (linie kredytowe na działalność MSP, linie gwarancyjne EBI, czy innych produktów bankowych udzielanych za pośrednictwem banku z finansowaniem zewnętrznym).
 

Piotr Piłat posiada szerokie doświadczenie w zakresie doradztwa dotyczącego regulacji rynku finansowego i nadzoru nad instytucjami finansowymi. Pracował w SGB-Bank reprezentując bank w postępowaniach przed regulatorem i konsultując istotne regulacje dla sektora bankowego, był także ekspertem Banku Światowego w obszarze mechanizmów finansowania Just Transition Fund. Pełni funkcję w organach nadzorujących m.in. EVO Dom Maklerski i PFR Ventures. Przez kilkanaście lat pracował w sektorze publicznym uczestnicząc w strategicznym planowaniu polityki regulacyjnej, planowaniu budżetu gwarancji dla rynku finansowego oraz współpracując z Komisją Europejską.

Kredyt
Przyjazny
Promocja

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

ROR

Student

Standard

Promocja

 

Sprawdź
Sprawdź

Wyniki konkursu SKO 

 

Sprawdź

Kredyt

obrotowy

Rozwiń 
skutecznie 
Swoją 
Firmę

Sprawdź
Sprawdź

Zdalne
potwierdzanie
tożsamości

 

 

Sprawdź
Sprawdź

Zapytaj

o kredyt

 

Sprawdź

Kredyty na działalność gospodarczą i rolniczą

Wypełnij formularz

Sprawdź

Zastrzeż dokumenty

Sprawdź

801 151 101

Infolinia Krakowskiego Banku Spółdzielczego, w tym pomoc w obsłudze:

• bankowości internetowej KBS24, KBSNet i bankowości mobilnej mKBS

• obsłudze kart płatniczych KBS

tel.: 801 151 101, 12 428 62 00, 12 428 62 36

12 422 09 26, 12 422 82 45

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.