logo
Gratulacje dla laureatów

W imieniu Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej, Krakowskiego Banku Spółdzielczego i Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, reprezentowanego przez Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej - organizatorów Ogólnopolskiego konkursu dla Spółdzielni Uczniowskich i Szkolnych Kas Oszczędnościowych na przygotowanie scenariusza akcji promocyjnej „Przystąp do Spółdzielni Uczniowskiej i/lub SKO” miło nam poinformować o jego wynikach.

Po wnikliwej ocenie i dyskusji Komisja  Konkursowa złożona z przedstawicieli  organizatorów postanowiła nagrodę główną w kategorii Szkolnych Kas Oszczędnościowych działających w szkołach podstawowych zgłoszonych do Ogólnopolskiego konkursu dla Spółdzielni Uczniowskich i Szkolnych Kas Oszczędnościowych na przygotowanie scenariusza akcji promocyjnej „Przystąp do Spółdzielni Uczniowskiej i/lub SKO” przyznać dla:  SKO ze Szkoły Podstawowej z Tarnawy oraz wyróżnić  prace uczniów z SKO w Szkole Podstawowej z Jeziorzan i prace uczniów z SKO ze Szkoły Podstawowej z Sobolowa.

Nagrody głównej w kategorii Spółdzielni Uczniowskich działających w szkołach ponadpodstawowych w Ogólnopolskim konkursie dla Spółdzielni Uczniowskich i Szkolnych Kas Oszczędnościowych na przygotowanie scenariusza akcji promocyjnej „Przystąp do Spółdzielni Uczniowskiej i/lub SKO” Komisja  Konkursowa postanowiła nie przyznawać.

Komisja wyróżniła prace przygotowane przez uczniów Spółdzielni Uczniowskiej FIOLETOWA SŁODYCZ z Andrychowa działającej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  oraz przez uczniów Spółdzielni Uczniowskiej  SZAROTKA z Jordanowa działającej w Zespole Szkół im. Bł. Ks. Piotra Dańkowskiego.

Komisja  postanowiła również, aby przyznać dyplomy i podziękowania za wsparcie w przygotowaniu prac konkursowych dla wszystkich opiekunów zgłoszonych prac konkursowych.

Organizatorzy zapowiadają kolejną edycję konkursu w roku szkolnym 2022/23 (w nieco zmodyfikowanej formule), bo niewątpliwie konkurs warto powtórzyć, a  niestety obecna edycja przypadła na trudny czas naznaczony jeszcze uwarunkowaniami pandemicznymi. Dzięki przesłanym pracom uzyskano niezwykle ważną informacje - jak się komunikować z młodymi ludźmi i opowiadać im o wartościach spółdzielczych, przedsiębiorczości i ekonomii oraz  zachęcać do podjęcia aktywności w SKO czy Spółdzielni Uczniowskiej.

Organizatorzy Konkursu zachęcają już  dziś do zbierania pomysłów i śledzenia ogłoszeń na stronach internetowych, a laureatom gratulują i życzą dalszych sukcesów w przyszłości.

Kredyt

w tempo
Do stu tysięcy na Twoje potrzeby!

Sprawdź

ROR

Student

Standard

Promocja

 

Sprawdź

Kredyt

obrotowy

Rozwiń 
skutecznie 
Swoją 
Firmę

Sprawdź

Kredyt

Raz, Dwa

 

 

Nie czekaj

z marzeniami!

Sprawdź

Już w naszym Banku!

 

 

Sprawdź
Sprawdź

Zapytaj

o kredyt

 

Sprawdź

Kredyty na działalność gospodarczą i rolniczą

Wypełnij formularz

Sprawdź

Zastrzeż dokumenty

Sprawdź
Sprawdź

801 151 101

Pomoc techniczna systemu KBS24:

tel: 12 428 62 00 lub 12 428 62 36

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pomoc techniczna systemu KBSNet:

tel: 12 428 62 00 lub 12 428 62 36

czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.