Bankowość internetowa KBS24 - logowanie Nowość - Bankowość internetowa dla firm KBSNet - logowanie

Aktualności

28.06.2017

Usługa Visa Checkout

Szanowni Klienci
Od kwietnia bieżącego roku organizacja płatnicza Visa udostępniła usługę Visa Checkout.
Visa Checkout pozwala płacić za zakupy w prosty, szybki i wygodny sposób, co skłania klientów do większych wydatków online.

czytaj więcej

22.06.2017

W służbie społeczności lokalnej

Krakowski Bank Spółdzielczy zajął I miejsce w XVI edycji Konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej” organizowanym przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. Celem Konkursu jest wyróżnienie banków spółdzielczych, które aktywnie wspierają działania na rzecz rozwoju swoich regionów i lokalnych środowisk.

czytaj więcej

16.06.2017

Paleta i poezja Teresy Mrugacz

Są bowiem jeszcze na szczęście – artyści, którzy gdziekolwiek by się nie znaleźli, rozglądają się wokół siebie. Do nich należy Teresa Mrugacz, która wystawia kilkadziesiąt obrazów w Oddziale Krakowskiego Banku Spółdzielczego w Mogilanach.

czytaj więcej

10.05.2017

Włączenie 3D Secure w transakcjach kartowych w Internecie

W celu podwyższenia bezpieczeństwa transakcji internetowych realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych Krakowski Bank Spółdzielczy w dniu dzisiejszym tj. 10 maja 2017 r. uruchomił usługę 3D Secure dla wszystkich kart płatniczych klientów KBS.

czytaj więcej

05.05.2017

Wyniki II konkursu plastycznego

Zarząd Krakowskiego Banku Spółdzielczego informuje, że zakończyła się II edycja Konkursów dla Szkolnych Kas Oszczędnościowych, dla których rachunki prowadzone są przez Krakowski Bank Spółdzielczy.
Podczas posiedzenia w dniu 27.04.2017 r. Komisja Konkursowa powołana przez Zarząd Krakowskiego Banku Spółdzielczego wyłoniła następujących Laureatów:

czytaj więcej

10.04.2017

Nowy numer infolinii KBS

Informujemy, że zmienił się numer telefonu infolinii Krakowskiego Banku Spółdzielczego.
Nowy numer to 801 151 101.

czytaj więcej

31.03.2017

Nowa Filia w Dąbrowie Tarnowskiej

W Dąbrowie Tarnowskiej została otwarta Filia Krakowskiego Banku Spółdzielczego. Placówka świadczy pełen zakres usług bankowych zarówno dla osób fizycznych, jak również podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, rolników i innych instytucji. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

czytaj więcej

09.03.2017

Juliusz Joniak – Podróże marzeń

W Galerii Krakowskiego Banku Spółdzielczego już po raz trzeci prezentujemy dzieła profesora Juliusza Joniaka. Już przelotne spojrzenie na te obrazy utwierdza widza w miłym, aczkolwiek czysto intuicyjnym przekonaniu, że dostrzegalne nie tylko dla znawców piękno w sztuce nadal istnieje.

czytaj więcej

10.01.2017

Całodobowa infolinia KBS24 i KBSNet

Krakowski Bank Spółdzielczy uprzejmie informuje, że od dnia 02.01.2017 r. infolinia dla Użytkowników systemów bankowości elektronicznej dostępna pod nr tel. 12 428 62 00 lub 12 428 62 36 jest czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

czytaj więcej

13.10.2016

Teresa Wallis-Joniak - Jubileusz chwil ulotnych

W Galerii Krakowskiego Banku Spółdzielczego 14 października odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Teresy Wallis-Joniak, która po raz trzeci gości w naszej Galerii Malarstwa. Jej obrazy były eksponowane na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych.

czytaj więcej

08.07.2016

Information for UBI Banca Customers

Dear UBI Banca Customers, on the occasion of World Youth Days, Krakowski Bank Spółdzielczy and UBI Banca  have prepared for You a special offer for currency exchange. All the information, including locations where this offer is available You will find in PDF file attached below.

czytaj więcej

04.07.2016

Nowe możliwości w KBS24

Krakowski Bank Spółdzielczy uprzejmie informuje, że od dnia 01.07.2016 r. funkcjonalność usługi bankowości internetowej KBS24 została rozszerzona o możliwość realizacji szybkich przelewów w systemie płatności BlueCash, przelewów w systemie Sorbnet2 oraz możliwość zarządzania przez Użytkownika limitami kart debetowych.

czytaj więcej

03.06.2016

Wielki finał konkursu plastycznego

1 czerwca br. Odbyła się uroczysta gala podsumowująca I edycję konkursu plastycznego uczniów, członków SKO szkół podstawowych i gimnazjów  - „Mała-wielka podróż, czyli moje wymarzone wakacje” oraz konkurs dla opiekunów SKO „Nasza Szkoła oszczędza w SKO” organizowanych przez Krakowski Bank Spółdzielczy. Laureaci konkursów otrzymali atrakcyjne nagrody.

czytaj więcej

06.05.2016

Wyniki konkursu plastycznego

Krakowski Bank Spółdzielczy informuje, że zakończyła się I edycja Konkursu Plastycznego dla Szkolnych Kas Oszczędnościowych.
Podczas posiedzenia w dniu 26.04.2016 r. Komisja Konkursowa powołana przez Zarząd Krakowskiego Banku Spółdzielczego wyłoniła następujących Laureatów:
Konkurs Plastyczny „Mała – wielka podróż, czyli moje wymarzone wakacje”

czytaj więcej

22.04.2016

Rościsław Brochocki - mistrz zadumanego pejzażu

„Doskonale rozumiem, czym jest czas, dopóki mnie ktoś o to nie zapyta” – miał powiedzieć znakomity brytyjski fizyk, Lord Kelvin, którego nazwisko przypomina używana obecnie jednostka temperatury skali bezwzględnej układu SI. Ja z kolei doskonale rozumiem, czym jest koloryzm dopóki nie natrafię na obrazy kogoś takiego, jak prezentowany na wernisażu w Galerii KBS malarz Rościsław Brochocki.

czytaj więcej

07.03.2016

KBS uzyskał certyfikat ISO 22301

Krakowski Bank Spółdzielczy pierwszym bankiem spółdzielczym w Polsce z certyfikatem
ISO 22301.
Zarząd Krakowskiego Banku Spółdzielczego
chciałby poinformować, że zgodnie z decyzją jednostki certyfikującej SGS Polska, jako pierwszy w Polsce bank spółdzielczy uzyskał certyfikat ISO 22301: 2012 - system zarządzania ciągłością działania.

czytaj więcej

03.03.2016

Nowa siedziba Oddziału Siepraw

Szanowni Państwo zapraszamy do korzystania z usług w nowej siedzibie Oddziału Siepraw. Nowy budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dotychczasowego lokalu. Placówka świadczy pełen zakres usług bankowych zarówno dla osób fizycznych, jak również podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, rolników i innych instytucji.

czytaj więcej

01.03.2016

Kolejne bezpłatne bankomaty

Od dnia 01.03.2016 roku klienci posiadający kartę debetową wydana przez Krakowski Bank Spółdzielczy mogą skorzystać z sieci ponad 1500 bankomatów Banku BZ WBK S.A. bez dodatkowych opłat. Aktualnie klienci posiadający kartę debetową wydaną przez Krakowski Bank Spółdzielczy mogą na terenie Polski wypłacać gotówkę bez opłat w ponad 5.000 bankomatów należących do:

czytaj więcej

01.12.2015

„Mecenas Kultury Krakowa roku 2014”

Krakowski Bank Spółdzielczy otrzymał tytuł Mecenasa Kultury Krakowa 2014 w kategorii Złoty Donator za stałe i znaczące współfinansowanie instytucji i wydarzeń kulturalnych związanych z Krakowem. Ten zaszczytny tytuł nasz Bank otrzymał już po raz siódmy.

czytaj więcej

30.11.2015

20 lat Galerii KBS – wystawa jubileuszowa

Czy bank to dobre miejsce dla sztuki? Czy natłok operacji finansowych  można pogodzić z zachwytem nad urodą jakiegoś dzieła? Nie od dziś w Krakowie wiadomo, że można. Krakowski Bank Spółdzielczy to w kręgu koneserów dzieł sztuki miejsce coraz bardziej znaczące. Odbywające się w sąsiedztwie bankowych okienek wernisaże to najprawdziwsze wydarzenia artystyczne.

czytaj więcej