Bankowość internetowa KBS24 - logowanie Nowość - Bankowość internetowa dla firm KBSNet - logowanie

Usługa Visa Checkout

Szanowni Klienci
Od kwietnia bieżącego roku organizacja płatnicza Visa udostępniła usługę Visa Checkout.
Visa Checkout pozwala płacić za zakupy w prosty, szybki i wygodny sposób, co skłania klientów do większych wydatków online.

Usługa polega na możliwości zapisania  posiadanych kart płatniczych do „elektronicznego konta” i dokonywaniu płatności za zakupione towary lub usługi w sieci wskazaną/preferowaną kartą.
Dzięki Visa Checkout płatności online są łatwiejsze i wygodniejsze.
• Szybsze płatności – wystarczy nazwa użytkownika i hasło.
• Po to, by zapłacić, wystarczy tylko kilka kliknięć.
• Prosta i bezpieczna rejestracja.
• Działa na smartfonach, tabletach, laptopach, komputerach stacjonarnych.
• Dostępna dla kart debetowych, kredytowych oraz prepaid.

Od 1 lipca klienci Krakowskiego Banku Spółdzielczego, którzy zdecydują się na dodanie kart wydanych przez KBS doVisa Checkout, zobaczą po poprawnie przeprowadzonym procesie rejestracji lub dodaniu kolejnej karty wydanej przez KBS, jeden z dwóch powyżej uwidocznionych wizerunków.

Jak to działa?
Pierwszym krokiem do skorzystania z Visa Checkout jest  otwarcie konta (rejestracja w systemie) https://www.visa.pl/plac-z-visa/visa-checkout/
W systemie posiadacz karty oprócz swoich danych podaje wskazane informacje o kartach płatniczych, które zamierza zapisać  do Visa Checkout Aby skorzystać z usługi należy zapamiętać swój login i hasło.
Podczas zakupów w sieci, jeżeli sklep udostępnia funkcjonalność Visa Checkout, użytkownik klika na odpowiedni link i jest przekierowywany  na stronę płatności, gdzie nie musi wprowadzać danych kart jakie już wcześniej zarejestrował w Swoim koncie  oraz adresu dostawy. Wybiera tylko kartę, którą w danym momencie chce zapłacić.
Warto zaznaczyć że płatności Visa Checkout można dokonać również za pomocą urządzenia mobilnego.
Ze względów bezpieczeństwa podczas płatności może być konieczne podanie jednorazowego kodu weryfikacyjnego, który zostanie przesłany na wskazany przez Państwa numer telefonu komórkowego.

Korzyści
Oprócz szybkości i wygody z zachowaniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla klientów płacących poprzez Visa Checkout, wiele sklepów przygotowuje specjalne rabaty i promocje, dlatego warto na bieżąco śledzić stronę www.visa.pl